Kadernícky salón Sandra Vám ponúka najširší vernostý program pre klientov v Humennom. Noví aj verní zákazníci tak získavajú výrazné zľavy a zúčastňujú  sa súťaží o hodnotné ceny. Okrem zlaiv však naši zákazníci získavajú profesionálne služby. Samozrejmosťou je kvalitná vlasová kozmetika s ktoru pracujú aj renomované slovenské a zahraničné kadernícke salóny. Tieto výrobky používajú vlasový stylisti pri kaderníckych súťažiach alebo módnych prehliadkách. Spolupracujeme s výrobkami spoločnosti Mon Platine, Selective a JOICO. Nemusíte sa však obávať, že kvalitná kozmetika pre Vás bude znamenať vysoké ceny. Práve naopak.  Ceny máme oveľa nižšie ako konkurencia a ďalšou pridanou hodnotou tejto vlasovej kozmetiky je, že Vaše vlasy zároveň ošetrujeme a úprava vlasov zostane viditeľná oveľa dlhšie, ako tomu je pri použití menej kvalitnej vlasovej kozmetiky. Napríklad po farbení vlasov našími prípravkami sa Vám farba z vlasov nezmyje a udrží si svoj odtieň 7- 8 týždňov.

 

Pre nových zákazníkov

Každý, kto po prvý krát využije služby nášho salónu, získa zľavu 30 % na služby.*

Ak sa zákazník objedná u nás do 4 týždňov od poslednej návštevy získava zľavu 10 %.*

 

Pre našich verných zákazníkov

Verní zákazníci od nás získavajú zaujímavé bonusy :

- ak sa objednáte u nás do 4 týždňov od poslednej návštevy získavate zľavu 10 %*

- pri každej piatej návšteve získate zľavu 30 %** 

- pri každej desiatej návšteve získate zľavu 50 %**

- strihanie Vašich ratolestí do 6 rokov úplne zadarmo

 

Nevesty

Aj pre nevesty máme zaujímavý bonus. Ak sa spolu s nevestou objedná na úpravu vlasov (účes, fúkaná, styling) ďalšia zákazníčka, tak nevesta u nás ušetrí 10 %* zo svojej ceny. Ak sa spolu s nevestou objednajú na úpravu vlasov ( účes, fúkaná, styling)  ďalšie dve zákazníčky, tak nevesta u nás ušetrí 15 %* zo svojej ceny. Za každú ďalšiu zákazníčku navýšime neveste zľavu o 5 %.*     

Do povedomia dávame aj možnosť prísť upraviť vlasy priammo k Vám domov. O tejto možnosti je nutné dohodnúť sa vopred.

 

 

Pri príležitosti "narodenín" kaderníckeho salónu Sandra sme sa ako prejav vďaky za Vašu podporu rozhodli v mesiaci marec odmeniť troch našich zákazníkov. Stačí, ak využijete naše služby aspoň raz v mesiaci marec a automaticky Vás zaradíme do žrebovania o darčeky ktoré Vás zaiste potešia.

 

 

 

 

* nevzťahuje sa na predlžovanie vlasov

* zľava sa nevzťahuje na predlžovanie vlasov, zľavy sa nedajú spájať, paltí zľava ktorá je najvýhodnejšia pre Vás