V súčasnosti je dostupných niekoľko metód predlžovania vlasov. Každá z metód bola vyvinutá s jediným cieľom, a to, aby zákazníčky odchádzali z kaderníckych salónov s krásnymi dlhými, hustými vlasmi a so zvýšeným sebavedomím. Veď priznajme si, ktorá z nás netúži po takýchto vlasoch? Jednotlivé metódy sa od seba líšia nielen použitou technikou spájania jednotlivých pramienkov, ale aj tým, ako je tá ktorá metóda šetrná k našim vlastným vlasom. Na výsledný efekt má veľký vplyv skutočnosť, aké vlasy, respektíve aká kvalita vlasov bola na predlžovane použitá a v neposlednom rade veľa záleží od šikovnosti toho, kto nám vlasy predlžuje.

 

Predlžovanie vlasov keratínom za tepla

jednotlivé pramienky sa k vašim vlastným vlasom nadpájajú pomocou rozpusteného keratínu. Keratín sa rozpúšťa špeciálnymi tepelnými kliešťami pri teplote 120-180ºC a následne sa vytvorí  ucelený spoj vo farbe prírodného vlasu. Spoj je takmer neviditeľný a trvácny. Nadpojené pramienky je potrebné každé 3 až 6 mesiace posunúť v závislosti od rýchlosti odrastania vlasov.

 

Predlžovanie vlasov keratínom za studena (ultrazvuková metóda)

jednotlivé pramienky sa k vašim vlastným vlasom nadpájajú obdobne ako u metódy za tepla s tým rozdielom, že sa používajú ultrazvukové kliešte. Pri tejto metóde sa pracuje s oveľa nižšou teplotou (30 ºC) ako je to pri metóde za tepla. Nižšia teplota je šetrnejšia našim vlasom. Nadpojené pramienky je potrebné každé 3 až 6 mesiace posunúť v závislosti od rýchlosti odrastania vlasov.

 

Eurolocková metóda predlžovania vlasov

Je to nadpojenie vlasového prameňa na prameň vašich vlasov pomocou eurolocku, ktorý je z ľahkého kovu, 6mm dlhý a na jednom konci ,,lievikovo,, rozšírený. Práve toto rozšírené ukončenie zabraňuje zrezaniu vašich vlasov. Na túto metódu sú vhodné iba kliešte na to určené, pretože zatvorenie euroloku musí pozostávať z dvoch rôznych stlačení. Prvá faza stlačenia je v strede a druhá záverečná fáza je tzv. zatvorenie na knižku.  Táto metóda má niekoľko výhod. Keratínové I-čko (ukončenie prameňa) je presne také dlhé ako eurolock - 6mm, čo znamená, že po zatvorení euroloku je skryté. Keďže nie je vystavené vonkajšiemu prostrediu, neplatia tu upozornenia, ktoré sú potrebné dodržiavať pri tepelnej keratínovej metóde predlžovania vlasov. Pramienky sa po nadpojení z vašich vlasov nezošmyknú. Ďalšou výhodou je veľmi nenápadný spoj. Pri posúvaní vlasov je možné opätovne použiť tie isté vlasy bez skracovania.

 

 

TV- Stripe

Vaše vlasy Vám predlžime bez použitia strojčeka, bez keratínových spojov, bez použitia mikroringov alebo  bez nalepovacích pásikov. Pramienky sa napájajú pomocou špeciálnej háčkovky, ktorá zaručí, že spoj je takmer neviditeľný a vlasy predlžené touto metódou sa správajú ako vaše prirodzené vlasy. Veľkou výhodou, ktorú určite oceníte je oveľa väčší konfort pri nosení. Táto metóda je šetrnejšia k Vašim vlasom, nezaťažuje ich a preto  je vhodná aj pre zákazníčky s jemnými a riedkymi vlasmi. Ďalšia z výhod je, že sa pramienky pri prepájaní neskracujú.

Zákazníčky si môžu vybrať z troch dĺžok ( 30 cm, 40 cm, 50 cm) a 24 farebných odtieňoch.