Kniha návštev

Dátum: 19.02.2012

Vložil: Lucia

Titulok: TV strip

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, že koľko u Vás stojí to predlženie vlasov? mám dosť zničene a riedke vlasy z predlžovania keratínom dĺžka vlasov asi tak po plecia som z Považskej Bystrice čiže na osobnú konzultácia nemôžem prísť dĺžka predlžených vlasov čo najdlhšie ale by to vyzeralo prirodzene za odpoveď vopred dakujem

Dátum: 20.02.2012

Vložil: Janka

Titulok: Re:TV strip

Dobrý deň,
odporúčam 50 cm dĺžku. Ak Vám nebude robiť problém, tak mi zavolajte. Číslo je v kontaktoch. Ďakujem a prajem pekný deň.

Dátum: 27.01.2012

Vložil: Janka

Titulok: Predlžovanie vlasov

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, že koľko u Vás stojí to predlženie vlasov? Mám o to veľký záujem ja by som chcela dĺžku 50-55cm chcem vedieť celkovú cenu. Ďakujem vo pred za odpoveď.
Príjemný deň Vám želám.

Dátum: 27.01.2012

Vložil: Janka

Titulok: Re:Predlžovanie vlasov

Dobrý deň,
ak Vám môžem poradiť, tak sa prídite ukázať do kaderníctva a tam sa na základe Vašich ďalších požiadaviek dozviete presnú cenu. Teraz by bolo odo mňa nezodpovedné Vám dopredu povedať cenu, ak neviem Vaše ďalšie požiadavky. Vlasy 50-55 cm sú dosť veľké a je dosť možné, že taká veľkosť sa u Vás nebude dať použiť. Všetko záleží od kvality a dĺžky Vašich vlasov. Ako technicky je možné nadpojiť hocijakú dĺžku, ale nemuseli by ste byť s výsledkom spokojná a o to nám samozrejme neide. Najlepšie bude, ak prídete a porozprávame sa o tom. Aj Vám príjemný deň.

Dátum: 26.01.2012

Vložil: Monika

Titulok: Jemné vlasy

Dobrý večer,
Mám záujem o zahustenie a predlženie vlasov. Mám veľmi jemné vlasy, 4 roky mám predlžované keratínovou metódou. Nakoľko pri odpájaní pramienkov sa moje vlasy poškodzujú, chcela by som skúsiť novú metódu.Bolo by možné stretnutie vo vašom salóne kde by ste mi poradili čo by sa dalo urobiť.

Dátum: 27.01.2012

Vložil: Janka

Titulok: Re:Jemné vlasy

Dobrý deň,
práve výhodou metódy TV Stripe je to, že jej aplikácia je vhodná pre zákazníčky, ktoré majú veľmi jemné vlasy, keďže tam nie je keratínový spoj, ktorý ajkeď sa nezdá, zaťažuje vlasy. Jednou z ďalších výhod metódy TV stripe je, že vlasy pri prepájaní nepoškodzuje. Ale konečné rozhodnutie je na zákazníčke. Samozrejme, že môžete prísť sa poradiť, veď za to sa neplatí :-). Uvidíte hneď aj vlasy napojené touto metódou. Adresu kaderníctva s telefónnym číslom nájdete v sekcii kontakt. Prajem pekný deň.

Dátum: 03.01.2012

Vložil: Martina

Titulok: Predlžovanie vlasov

Dobrý deň,
chcem sa Vás opýtať, či tou metódou TV-Stripe predlžujete vlasy vy vo vašom kaderníctve a aký rozdiel je medzi touto metódou a metódou s použitím keratínu. Ďakujem.

Dátum: 04.01.2012

Vložil: Janka

Titulok: Re:Predlžovanie vlasov

Dobrý deň,
áno, metódou TV-Strip predlžujem vlasy v kaderníckom salóne Sandra. Na predlžovanie touto metódou mám certifikát od firmy Fischbach and Miller. Rozdiel na prvý pohľad nie je vidno. Samozrejme ak sú použité kvalitné vlasy, čo v prípade vlasov od firmy Fischbach and Miller určite platí. To znamená, že ak sú kvalitné vlasy, tak to, že ich máte nadpájané si nikto nevšimne. Rozdiel medzi metódou TV-Stripe a metódou s použitím keratínu je ten, že metóda TV- Stripe je oveľa šetrnejšia k vašim vlasom, či už počas ich nosenia alebo počas prepájania. Je možné túto metódu aplikovať aj na veľmi riedke a jemné vlasy, keďže vlasy nie sú zaťažované samotným keratínovým spojom. Názorná ukážka je v galérii. To, akou metódu si vyberiete je už na Vás alebo na základe referencií. Prajem pekný deň.

Dátum: 25.01.2012

Vložil: Betka

Titulok: Re:Predlžovanie vlasov

Dobrý deň,
chcem sa Vás opýtať koľko by stálo predlženie vlasov na 50cm metódou TV-Stripe.
Ďakujem.

Dátum: 08.12.2011

Vložil: majka

Titulok: melirovanie vlasov

dobry den ja by som sa chcela spytat kolko by stalo melirovanie vlasov mam dlhe vlasi po pas.

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Pridať nový príspevok