Kniha návštev

Dátum: 26.01.2012

Vložil: Monika

Titulok: Jemné vlasy

Dobrý večer,
Mám záujem o zahustenie a predlženie vlasov. Mám veľmi jemné vlasy, 4 roky mám predlžované keratínovou metódou. Nakoľko pri odpájaní pramienkov sa moje vlasy poškodzujú, chcela by som skúsiť novú metódu.Bolo by možné stretnutie vo vašom salóne kde by ste mi poradili čo by sa dalo urobiť.

Dátum: 27.01.2012

Vložil: Janka

Titulok: Re:Jemné vlasy

Dobrý deň,
práve výhodou metódy TV Stripe je to, že jej aplikácia je vhodná pre zákazníčky, ktoré majú veľmi jemné vlasy, keďže tam nie je keratínový spoj, ktorý ajkeď sa nezdá, zaťažuje vlasy. Jednou z ďalších výhod metódy TV stripe je, že vlasy pri prepájaní nepoškodzuje. Ale konečné rozhodnutie je na zákazníčke. Samozrejme, že môžete prísť sa poradiť, veď za to sa neplatí :-). Uvidíte hneď aj vlasy napojené touto metódou. Adresu kaderníctva s telefónnym číslom nájdete v sekcii kontakt. Prajem pekný deň.

Dátum: 03.01.2012

Vložil: Martina

Titulok: Predlžovanie vlasov

Dobrý deň,
chcem sa Vás opýtať, či tou metódou TV-Stripe predlžujete vlasy vy vo vašom kaderníctve a aký rozdiel je medzi touto metódou a metódou s použitím keratínu. Ďakujem.

Dátum: 04.01.2012

Vložil: Janka

Titulok: Re:Predlžovanie vlasov

Dobrý deň,
áno, metódou TV-Strip predlžujem vlasy v kaderníckom salóne Sandra. Na predlžovanie touto metódou mám certifikát od firmy Fischbach and Miller. Rozdiel na prvý pohľad nie je vidno. Samozrejme ak sú použité kvalitné vlasy, čo v prípade vlasov od firmy Fischbach and Miller určite platí. To znamená, že ak sú kvalitné vlasy, tak to, že ich máte nadpájané si nikto nevšimne. Rozdiel medzi metódou TV-Stripe a metódou s použitím keratínu je ten, že metóda TV- Stripe je oveľa šetrnejšia k vašim vlasom, či už počas ich nosenia alebo počas prepájania. Je možné túto metódu aplikovať aj na veľmi riedke a jemné vlasy, keďže vlasy nie sú zaťažované samotným keratínovým spojom. Názorná ukážka je v galérii. To, akou metódu si vyberiete je už na Vás alebo na základe referencií. Prajem pekný deň.

Dátum: 25.01.2012

Vložil: Betka

Titulok: Re:Predlžovanie vlasov

Dobrý deň,
chcem sa Vás opýtať koľko by stálo predlženie vlasov na 50cm metódou TV-Stripe.
Ďakujem.

Dátum: 08.12.2011

Vložil: majka

Titulok: melirovanie vlasov

dobry den ja by som sa chcela spytat kolko by stalo melirovanie vlasov mam dlhe vlasi po pas.

Dátum: 12.12.2011

Vložil: Janka

Titulok: Re:melirovanie vlasov

Dobrý deň,
cena sa odvíja od viacero úkonov. Neviem o čo všetko budete mať záujem a preto Vás nechcem zavádzať ohľadom ceny. Uisťujem Vás ale, že s cenou a kvalitou budete spokojná. Ak máte čas, tak sa zastavte v kaderníctve alebo zavolajte. Pekný deň

Dátum: 07.11.2011

Vložil: miska

Titulok: predlžovanie vlasov

dobrý deň,
ja by som sa chcela opýtať na predĺžovanie vlasov vo vašom kaderníctve.
koľko by ma to asi stálo a ako dlho to trvá?
ďakujem za odpoveď.

Dátum: 09.11.2011

Vložil: Janka

Titulok: Re:predlžovanie vlasov

Dobrý deň,
cena závisí od dĺžky vlasov, ktorú si chcete nadpojiť. V novembri prebieha akcia, počas ktorej získate 20 % zľavu. Samotný úkon nadpájania trvá cca 2 hodiny. Ak máte ďalšie otázky, tak Vám ich rada zodpoviem.

Dátum: 18.09.2011

Vložil: Silva

Titulok: Ďakujem

Ďakujem za super účes :)

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok