Kniha návštev

Dátum: 14.06.2012

Vložil: Linda

Titulok: Maloleté deti

Dobrý deň,
Chcem sa opýtať či môžu maloleté deti používať tv strip ?
A kam by som mala ísť si to dať, lebo som z Púchova, blizko Považskej Bystrici.

Dátum: 22.06.2012

Vložil: Janka

Titulok: Re:Maloleté deti

Dobrý deň,
deťom by som to neodporúčala. Jednak je potrebné sa o tie vlasy viac starať a dávať na ne pozor a aj korienky sa zbytočne zaťažujú. Neviem, kto predlžuje vlasy touto metódou vo Vašom okolí.

Dátum: 06.06.2012

Vložil: veronika

Titulok: predlzovanie vlasou

Dobry den ,
Chcela by som sa spitat ci vase kadernictva prevadzkujete aj v Starom meste v Bratislave ak ano tak kde, chcela by som si dat predlzit vlasy do teraz som mavala clip- in vlasy a som s tym velmi nespokojna velmi sa zamotavaju a vela casu mi zaberie si ich nasadzat.
Dkujem vopred za odpoved.
Prijemny den prajem

Dátum: 10.06.2012

Vložil: Janka

Titulok: Re:predlzovanie vlasou

Dobrý deň,
nie, v BA kaderníctvo neprevádzkujem. Pekný deň aj Vám.

Dátum: 21.02.2012

Vložil: Michaela

Titulok: Farba

Dobrý deň pani Janka,
chcem pochváliť farbu, ktorou ste mi farbili vlasy. Je tomu už sedem týždňov a farba sa ešte nezmyla. Ak by neodrastali, tak by som ešte vydržala. Kedy môžem prísť :-) ?

Dátum: 22.02.2012

Vložil: Janka

Titulok: Re:Farba

Dobrý deň,
to ma teší, že ste spokojná. Zavolajte a dohodneme si termín, kedy Vám to vyhovuje. Pekný deň :-).

Dátum: 19.02.2012

Vložil: Lucia

Titulok: TV strip

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, že koľko u Vás stojí to predlženie vlasov? mám dosť zničene a riedke vlasy z predlžovania keratínom dĺžka vlasov asi tak po plecia som z Považskej Bystrice čiže na osobnú konzultácia nemôžem prísť dĺžka predlžených vlasov čo najdlhšie ale by to vyzeralo prirodzene za odpoveď vopred dakujem

Dátum: 20.02.2012

Vložil: Janka

Titulok: Re:TV strip

Dobrý deň,
odporúčam 50 cm dĺžku. Ak Vám nebude robiť problém, tak mi zavolajte. Číslo je v kontaktoch. Ďakujem a prajem pekný deň.

Dátum: 27.01.2012

Vložil: Janka

Titulok: Predlžovanie vlasov

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, že koľko u Vás stojí to predlženie vlasov? Mám o to veľký záujem ja by som chcela dĺžku 50-55cm chcem vedieť celkovú cenu. Ďakujem vo pred za odpoveď.
Príjemný deň Vám želám.

Dátum: 27.01.2012

Vložil: Janka

Titulok: Re:Predlžovanie vlasov

Dobrý deň,
ak Vám môžem poradiť, tak sa prídite ukázať do kaderníctva a tam sa na základe Vašich ďalších požiadaviek dozviete presnú cenu. Teraz by bolo odo mňa nezodpovedné Vám dopredu povedať cenu, ak neviem Vaše ďalšie požiadavky. Vlasy 50-55 cm sú dosť veľké a je dosť možné, že taká veľkosť sa u Vás nebude dať použiť. Všetko záleží od kvality a dĺžky Vašich vlasov. Ako technicky je možné nadpojiť hocijakú dĺžku, ale nemuseli by ste byť s výsledkom spokojná a o to nám samozrejme neide. Najlepšie bude, ak prídete a porozprávame sa o tom. Aj Vám príjemný deň.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok